Základné informácie

Prístup na informačný portál je možné získať dvoma spôsobmi:

1. Prístup získaný na základe zakúpenej licencie softvéru BTS s predplatenou aktualizáciou

Klienti, ktorí si zakúpili softvér BTS a zároveň majú predplatenú jeho aktualizáciu, získajú prístup do príslušných sekcií portálu (podľa zakúpených modulov v softvéri) automaticky ZDARMA.

V prípade, ak nemáte k dispozícii prihlasovacie údaje do informačného portálu, kontaktujte nás prosím telefonicky na 055 / 720 16 15, resp. e-mailom na baloghova@besoft.sk.

2. Predplatenie prístupu na základe objednávky

V časti predplatné vyplňte objednávkový formulár. Zaškrtnite sekcie portálu, do ktorých prístup si chcete predplatiť. Pred odoslaním formuláru je nutné vyjadriť súhlas so zmluvou o užívaní informačného portálu E-BTS.

Následne Vám bude vygenerovaná zálohová faktúra, ktorú si môžete uložiť, resp. vytlačiť. Po vykonaní úhrady a pripísaní prostriedkov na náš účet (zvyčajne 2 - 3 pracovné dni) Vám zašleme e-mail s prístupovými údajmi (prihlasovacie meno a heslo) do spoplatnených sekcií, čím môžete portál začať využívať.

Ak už prístup na informačný portál E-BTS máte zakúpený…

Po zakúpení prístupu na informačný portál ponúkame možnosť dokúpenia príslušných modulov softvéru BTS s 50%-nou zľavou! Podmienkou uplatnenia tejto zľavy je využívanie informačného portálu najmenej 3 mesiace a zakúpenie modulov softvéru spolu s predplatným internetovej aktualizácie.