Vyhodnotenie diskusie 2017

Vážení čitatelia,

sme veľmi radi, že nám prejavujete svoju priazeň a navštevujete náš portál E-BTS. Spoločne tvoríme najväčšiu komunitu odborníkov v oblasti BOZP, OPP, ŽP a CO.

K rozvoju tejto komunity veľkou mierou napomáhajú tí používatelia portálu, ktorí prispievajú do diskusného fóra. Či už pridávajú rôzne zaujímavé otázky a problémy, alebo ich pomáhajú vyriešiť svojimi odpoveďami, prípadne súhlasmi. Všetkým týmto diskutujúcim patrí naše veľké poďakovanie.

V roku 2017 sme kompletne vynovili náš informačný portál E-BTS vrátane časti Diskusia. Aj napriek zásadným zmenám, ktoré nie vždy bývajú prijímané pozitívne, ste na portál nezanevreli a do diskusie prispievate aj naďalej.

Za všetko hovoria štatistiky. Počas celého minulého roka pribudlo v diskusii 181 nových tém / otázok, 552 odpovedí a 1137 súhlasov s odpoveďami.

Obzvlášť by sme chceli poďakovať trom najaktívnejším používateľom portálu, ktorí za svoju aktivitu získali najviac bodov:
 
  1. Dráčik ABT (1117 bodov)
  2. Pato (693 bodov)
  3. Marián Jagerčík (644 bodov)

Uvedeným používateľom zasielame aj malú pozornosť ako poďakovanie.

Na záver by sme Vás chceli poprosiť o Vaše skúsenosti s diskusným fórom. Ako vnímate diskusiu na našom portáli? Pomohla Vám vyriešiť nejaký odborný problém? Čo by ste zmenili, alebo doplnili, aby bolo toto naše / Vaše fórum ešte lepšie? Vyjadrite svoj názor v diskusii »
Ing. Peter Čižmár, 31.01.2018